پاسدار واقعی کیست؟

به مناسبت تولد امام حسین(ع) و روز پاسدار بشنوید صوتی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهید مصطفی ردانی پور که برای نخستین بار منتشر شده است.
تا شهدا -  

به مناسبت تولد امام حسین(ع) و روز پاسدار بشنوید صوتی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهید مصطفی ردانی پور که برای نخستین بار منتشر شده است. شهید ردانی پور در سخنرانی که در قرارگاه فتح طی عملیات رمضان در روز سوم شهریور سال 1361 داشته است بر مبارزه با رژیم صهیونیستی تأکید داشته و مسئولیت اصلی را بر دوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذاشته است. شهید ردانی پور در ادامه سخنرانی خود به ویژگی یک پاسدار واقعی می‌پردازد.

Video file

در این صوت می‌شنویم:

«امروز اگر مـا سـراغ اسـرائیل نرویم و کشورهای اسلامی را از چنگال این طاغوت‌ها نجـات نـدهیم، اسـرائیل می‌آیـد و کشـور مـا را می‌گیرد، اگر ما در مرزهای اسرائیل نرویم و با اسرائیل نجنگیم در آینده نزدیک اسرائیل با مـا هم‌مـرز خواهد شد و داخل خاک خودمان با ما خواهد جنگید. این چیزی است که همـه می‌داننـد و امـام هـم فرمودند و در این رابطه سپاه بیش از همه مسئول است. پاسـداری کـه در سـپاه می‌آیـد بایـد از همه‌چیزش بگذرد و از زمانی که در سپاه آمد باید بجنگد تا وقتی‌که جان از بدنش بیرون برود. اگر کسی در سپاه آمد و بعد از مدتی فکر خانه و زندگی و زن به سرش زد و از هدف خود باز ماند، ایـن پاسـدار نیست.»

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.