نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان افتتاح شد

نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان با حضور سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار فرهنگی و هنری در خانه کاریکاتور ایران افتتاح شد.
تا شهدا -  

محمد کرم اللهی، در بازدید از این نمایشگاه گفت: ۳۱ اثر از ۲۳ هنرمند کارتونیست و کاریکاتوریست کشور با تاثیرگذاری از واقعه جانگداز و تلخ حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان با زبان هنر و کارتون ارائه شد که جا دارد از همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ برای برگزاری این نمایشگاه تشکر و قدردانی کنم. 
سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار فرهنگی و هنری عنوان کرد:  امیدواریم هنرمندان در ادامه این مسیر موفق باشند زیرا ما نیاز به این گونه آثار از هنرمندان دغدغه مند داریم. 
محمدرضازنگنه، سرپرست خانه کاریکاتور ایران در این نمایشگاه با اشاره به خلق آثار هنرمندان در رابطه با موضوع ترور عنوان کرد: منشا حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان، به آمریکا و رژیم اشغالگر صهیونیست باز می‌گردد که هنرمندان در این نمایشگاه توانستند آثار با موضوع ترور را به خوبی به نمایش بگذارند.
نمایشگاه آتش در گلستان به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ از ۲۳ لغایت ۳۰ بهمن ماه در گالری خانه کاریکاتور ایران در حال برگزاری است و در این نمایشگاه ۳۱ اثر توسط ۲۳ هنرمند کاریکاتوریست از سراسر کشور به نمایش در می‌آید.

منبع: isaar.ir

برچسب ها

ثبت دیدگاه

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.