حتما شنیده اید که بعضی از شرکت ها سهامی عام اند. یعنی سرمایه گذارانی که بودجه کم می آورند، اوراق مشارکت توزیع می کنند و عموم مردم را در سهام شرکتشان مشارکت می دهند. هرکس سرمایه ی بیشتر بگذارد، سود بیشتری می برد.

این را هم حتما شنیده اید که امام علی (ع) فرمودند: "زیرک ترین انسان ها شهدا هستند" ، آری! و چگونه زیرکترین نباشد که با خدا معامله کرده اند، جانشان را فروختند در ازای خشنودی خدا.

و امروز ما شما را به معامله ای دیگر دعوت می کنیم. در شرکتی به نام "تا شهدا". سهام این شرکت به عموم عاشقان راه شهادت عرضه می شود و سود آن توسط صاحبان اصلی این شرکت تضمین خواهد شد. فقط با این تفاوت که سود بیشتر را نه در برابر پول بیشتر که در ازای خلوص بیشتر خواهد بود.

به آن امید که بتوانیم در زمانه ای که راه برای جهاد با جان بسته است به قصد گسترش راه شهدا با مال جهاد کنیم.

در صورت تمایل به مشارکت در فعالیت های فرهنگی، مذهبی سایت "تا شهدا" می توانند با مشارکت مالی در تامین هزینه های سایت، جزو حامیان این مجموعه فرهنگی مجازی قرار بگیرند. به همین منظور، با استفاده از سامانه پرداخت آنلاین مشارکت کنندگان می توانند با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب مبلغ مورد نظر خود را، به هر میزان که تمایل و توانایی آن را دارند، به حساب سایت "تا شهدا" واریز نمایند.

توجه داشته باشید که تنها این صفحه جهت مشارکت مالی در سایت تا شهدا ایجاد شده و در هیچ سایت یا صفحه‌ی دیگری اقدام به پرداخت وجه به اسم این سایت ننمایید و در صورت مشاهده چنین صفحاتی حتما به ما اطلاع دهید.

 

مبلغ مورد نظر: تومان
پرداخت کننده :
ايميل پرداخت کننده :
موبایل پرداخت کننده :