۱۸ شهید نیروی انتظامی خواف نماد بارز برادری میان تشیع و سنن است

تا شهدا؛ حجت الاسلام حسن رمضانپور در یادواره ۱۸ شهید نیروی انتظامی خواف که در حسینیه الزهرا این شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و ۱۸ شهید والامقام تصریح کرد: صبر و پايداري مردم به‌ویژه خانواده‌هاي شاهد و ایثارگر خواف در تمامی لحظات هشت سال دفاع مقدس و یا دیگر صحنه‌ها زبان زد عام و خاص بوده است.
وی افزود: وحدت، اتحاد و برادري حاکم میان تشيع و تسنن در این شهرستان جلوه بسیار زیبایی از برابری و برادری در برابر خدا را به نمایش می‌گذارد كه نمونه عيني آن نیز در میان این ۱۸شهيد شهرستان مشاهده می‌شود.
حجت الاسلام رمضانپور خاطرنشان کرد: این ۱۸ شهید غیورمرد با رشادت و دلیری خاصی در دوران دفاع مقدس که تمام حواس‌ها معطوف به غرب و جنوب کشور بود، امنيت مرزهاي شرقي این آب و خاک را تامین می‌کردند تا خدایی ناکرده گزندی به این کشور اسلامی نرسد.
امام جمعه خواف افزود: بدون شک همین ايثار و از خود گذشتگي بود كه عزت و قدرت ايران اسلامي را در صحنه‌های بين المللي نمایان و حفظ کرده است.
لازم به ذکر است در این یادواره که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیروی انتظامی شهرستان خواف برگزار شد، محمدرضاپهلوان‌نژاد فرماندار، محمد يزداني فرمانده نيروي انتظامي، علي رمضاني رئیس بنیاد و خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر خواف حضور داشتند از خانواده‌های این شهدای دلاورمرد تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا