۱۶ گلزار شهرستان چرام، ساماندهی و تکمیل شده است

تا شهدا: کرامت رواز، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهرستان چرام دارای ۳۲ گلزار است، اظهار کرد: این گلزارها دارای ۱۳۶ مزار است که ۱۶ گلزار آن ساماندهی تکمیل شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چرام با اشاره به این مطلب که ۱۱ گلزار شهرستان چرام تاکنون ساماندهی نشده است، عنوان داشت: از ۳۲ گلزار شهرستان چرام، چهار گلزار نیز در حال ساماندهی است که از جمله این گلزارها، گلزار سادات امامزاده علی بوده و در حال نماسازی است.
وی، افزود: گلزار شهدا آرند نیز از دیگر گلزارهای در حال ساخت است که مسقف شده و نماسازی آن باقی مانده است.
این مسئول، گلزار امامزاده امیرولی و گلزار تک مزاری در مسیر گازرسانی پشته زیلایی را از دیگر گلزارهای ذکر شده نام برد و با اشاره به وضعیت گلزار شهر چرام، گفت: گلزار شهدا مرکزی چرام از نظر بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ساماندهی شده است ولی تلاش همه ما این این است که آن را تکمیل کنیم.
رواز با ابراز نارضایتی از اینکه در برخی گلزارها ۵۰ میلیون تومان برای موکت فقط هزینه شده است، تصریح کرد: ما موکت ۵۰ میلیونی و روشنایی نیاز نداریم، وسیله گرمایشی و سرمایشی برای ما اولویت نیست بلکه نیاز ما رضایت خانواده شهداست.
وی با اشاره به تعداد مزارها در گلزارهای شهرستان چرام، گفت: گلزار چرام ۳۶ مزار، کره شهبازی ۱۸ مزار، القچین علیا ۹ مزار، بردیان ۸ مزار است.
این مسئول، انشعاب آب و روشنایی گلزارها را نیز متذکر شد و ابراز کرد: از مسئولان ذیربط انتظار داریم که در این زمینه همکاری کرده و مشکل روشنایی و آب گلزارها را رفع کنند.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا