اخبار

۱۵۰خانوار دیماه امسال در قالب پایش سلامت دیدار شدند

به گزارش تا شهدا؛ رییس بنیاد شهید وامورایثارگران قرچک بیان داشت: ۱۵۰ خانوار در پایش سلامت شهرستان قرچک دیدار شدند که از این تعداد ۱۰۰ دیدار در رابطه با پدر، مادر و همسر شهدا انجام شد  و ۵۰ خانوار نیز از جانبازان تحت پوشش طرح سلامت هستند.
وی افزود: ماهیانه ۳۰۰نفر که اکثرا دارای مشکلات جسمانی و نیاز به ارایه خدمات درمانی و بهداشتی دارند در قالب تحت پایش سلامت معاینه می شوند.
کادری گفت: در این دیدار ها اگر احتیاج به حق نگهداری یا نیاز به تجهیزات پزشکی و یا مراکز تخصصی و فوق تخصصی داشته باشند اقدامات لازم توسط واحد معاونت درمان و بهداشت این بنیاد انجام می شود.
 این مسوول تصریح کرد: علاوه بر دکتر محمد تاجیک معاونت بهداشت و درمان قرچک دکتر مصطفی عابدی و دکتر زینب چراغی در این دیدارها همکاری دارند.
 کادری اظهار داشت: خدمات پایش سلامت برای افرادی که در بنیاد این شهرستان پرونده ندارند به عنوان مهمان در این شهرستان تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی و پایش سلامت می باشند.
آزمان کادری در پایان افزود: طرح بهسازی منازل خانواده های تحت پوشش در اولویت از جمله پدر و مادر شهدا، همسر شهدا و جانبازان ۷۰درصد و غیره در دست بررسی و اقدامات لازم با حمایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا