۱۴ آبان، استقبال از ۹ شهید دفاع مقدس در کرمان

به گزارش تا شهدا؛ مهدی ابوالحسنی، در جلسه ستاد استقبال از ۹ شهید دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: ۶ نفر از این شهدا، گمنام هستند که دو شهید در باغین، دو شهید در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و دو شهید گمنام نیز در دانشکده فنی شهید چمران کرمان دفن می‌شوند.
وی در ارتباط با سه شهید تفحص‌شده که با نام هستند، اظهار داشت: شهیدان علی نادرپور از زرند، حسن حسینی‌عامری از اختیارآباد و ناصر نژاد‌شاهداغی از کرمان نیز شناسایی شده‌اند که در شهرهای خود تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.
این مسئول خاطر نشان کرد: مراسم استقبال از این شهیدان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز پنجشنبه ۱۴ آبانماه در فرودگاه کرمان برگزار می‌شود و شهدا با مشایعت اقشار مختلف مردم از فرودگاه در مسیر بلوار جمهوری اسلامی، خیابان شهید بهشتی، خیابان شریعتی تا حسینیه ثارالله با حرکت کاروان خودرویی همراهی می‌شوند.
وی یادآور شد: مراسم عزاداری و نماز ظهر در حسینیه ثارالله  اقامه خواهد شد و پنجشنبه شب مراسم وداع با شهدا در مسجد قائم(عج) همراه با دعای کمیل برگزار می‌شود.
ایشان از انتقال شهدا به شهرهای سیرجان، باغین، اختیارآباد و زرند در روز جمعه ۱۵ آبان خبر داد و افزود: روز شنبه ۱۶ آبان مراسم تشییع و خاکسپاری همزمان در کرمان و شهرهای فوق انجام می‌شود.
وی اظهار کرد: شهدای کرمان صبح شنبه از محل حسینیه ثارالله تا چهار راه کاظمی بر دوش مردم تشییع می‌شوند و از آنجا دو شهید با خودرو به دانشکده شهید چمران و شهید ناصر نژادشاهداغی به گلزار شهدای کرمان انتقال می‌یابند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا