۱۲هزار و ۶۸۷ شهید نیروی انتظامی

تا شهدا – سردار محمدتقی عصار معاون نیروی انسانی ناجا صبح دیروز در حاشیه دومین گردهمایی و کارگاه آموزش تخصصی ایثارگران ناجا با حضور در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق افزود: علاوه بر این تعداد ۲۰هزار و ۲۱۷نفر نیز جانباز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.
وی درادامه اظهارداشت: ۲ هزار و ۷۱ نفر آزاده نیزاز کارکنان نیروی انتظامی در بین آزادگان بودند و آمار ناجا از جهتی با آمار سایر نیروهامتفاوت است چرا که نیروی انتظامی همچنان شهید و جانباز تقدیم انقلاب می‌کند و سالانه ده‌ها نفر به این آمارها اضافه می‌شود چرا که باب شهادت در نیروی انتظامی همچنان باز است و کارکنان نیروی انتظامی را جلای روحی می‌دهد.
معاون نیروی انسانی ناجا در بخشی دیگر خاطرنشان ساخت: راهیان نور در نیروی انتظامی از امسال به حوزه ایثارگران محول شده است در حقیقت نام مرکز به مرکز ایثارگران وارزش‌های دفاع مقدس تغییر نام داده است که انجام این ماموریت نیازمند هماهنگی در سطح ملی است.
سردارعصار همچنین یادآور شد: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران مطالبات فراوانی دارند و ما نیز در قبال آنان وظایف خاص خود را داریم اما گاهی با توجه به مقدورات خود شرمنده آنها می‌شویم و نمیتوانیم هرچه آنها نیاز دارند برای آنها فراهم کنیم.
وی در رابطه با بکارگیری خانواده شهداوایثارگران در ناجا افزود: تقریبا تمام افرادی که می‌‌خواستنددر نیروی انتظامی شاغل شوند در ناجا شاغل شدند و ما حتی فرمانده استان وشهرستان راموظف کردیم برابر قوانین به این افراد کمک شود تا در ادارات دیگر به کار گرفته شوند که عموما نیز این اقدامات موفقیت آمیز بوده است.
معاون نیروی انسانی ناجا در رابطه با اهداف برگزاری این همایش یادآورشد:اهداف این همایش یکی بررسی عملکرد حوزه ایثارگران ناجا در سال ۹۳ تا امروز و دیگری تنظیم و ارائه برنامه‌های سال ۱۳۹۴ وهماهنگی برای اجرای آنها بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا