یک روز با خانواده شهدای ملارد/۱۰۰ خانواده شهید میزبان مسئولان

تا شهدا: صبح امروز و با حضور نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، برنامه دیدار و تجدید میثاق با ۱۰۰ شهید شهرستان ملارد آغاز شد.
در این طرح که طرح سپاس نامگذاری شده است، مسئولان شهرستان ملارد و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با حضور در خانه بیش از ۱۰۰ شهید دوران دفاع مقدس از خانواده شهدا عیادت و از صبر و ایستادگی آنان تجلیل کردند.
دیدار با ۱۰۰ خانواده شهید ملاردی در یک روز
در این حرکت کم نظیر فرهنگی که طی یک روز انجام می شود، ۲۵ گروه ستادی تشکیل شده و هر گروه با چهار خانواده شهید شهرستان ملارد دیدار می کنند .
همچنین جلسه شورای اداری شهرستان ملارد نیز به منظور بررسی مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان ملارد برگزار خواهد شد که می تواند سهم مهمی در حل مشکلات آنان داشته باشد.
نادر نصیری در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به توجه بنیاد شهید به منویات مقام معظم رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره به رسیدگی به وضعیت خانواده معظم شهدا و ایثارگران تأکید دارند و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همواره تلاش کرده تا از ظرفیت های خود برای خدمت رسانی به این ستارگان درخشان استفاده کند.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف طرح سپاس است
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران افزود: طرح سپاس با هدف تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران طراحی به و مرحله اجرا گذاشته شده است.
وی ادامه داد: امروز با برنامه ریزی صورت گرفته طرح سپاس با همکاری مسئولان و مدیران شهرستان ملارد در این منطقه برگزار و طی آن از ۱۰۰ خانواده معظم شهید شهرستان ملارد تجلیل می شود.
این مسئول اضافه کرد: این طرح به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و همکاری مسئولان شهرستان ملارد با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه ریزی شده است.
تلاش داریم مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران را مرتفع کنیم
نصیری عنوان کرد: یکی دیگر از اهداف طرح سپاس آن است که با حضور در میان خانواده معظم شهدا و ایثارگران بامشکلات آنان آشنا شده و با همکاری مسئولان منطقه ای نسبت به حل آن اقدام کنیم.
وی بیان داشت: در برنامه امروز، ۲۵ گروه ستادی تشکیل شده است که هر گروه با چهار خانواده معظم شهید در شهرستان ملارد دیدار و گفتگو کرده و مشکلات و معضلات آنان را مورد بررسی قرار می دهد.
وی گفت: مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران قبل از آغاز برنامه ها با حضور بر سر مزار شهدای گمنام مدفون در شهرستان ملارد، یاد و خاطره سلحشوری های این ستارگان نورانی را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشتند و سپس دیدار با خانواده معظم شهدا آغاز شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران تأکید کرد: پس از تکریم و تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در جلسه شورای اداری  به بررسی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موجود در ادارات و راهکارهای لازم برای رفع  آن می پردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا