اخبار

یکی ازبهترین ویژگی شهدا اطاعت از والدین بود

به گزارش تا شهدا؛ به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان، نسل  چهارم انقلاب در شهرستان سرایان، در دیدار با مادر مکرمه شهید رمضان ابراهیم زاده با فرهنگ ایثار وشهادت و خاطرات ناب این شهید والامقام آشنا گردیدند. 
در این دیدار که در چارچوب آشنائی نسل چهارم انقلاب با خاندان معظم شهدا و تفکر شهیدان تحت عنوان(پیروان ولایت وشهدا) برنامه ریزی شده است،دانش آموزان کودک مقاطع مهد کودک وابتدائی شهرستان سرایان، با حضور در منازل خاندان معظم شهدا روش درست زندگی را از نزدیک مشاهده کردند. 
در یکی از این برنامه ها کودکان مهد کودک بهار شهر سرایان، با همراهی معلمان خود در منزل مادر مکرمه شهید رمضان ابراهیم زاده حضور یافتند و مادر محترمه شهید آنان را با روش درست زندگی کردن و سیره شهدا آشنا نمودند. 
مادر شهید رمضان ابراهیم زاده در این جلسه، احترام به پدر و مادر و اطاعت از ایشان را یکی از بهترین شاخصه های شهید خود دانست و این خصوصیت وی را یکی از برترین خصوصیات این شهید دانست که همین امر موجب عاقبت بخیری وی شد. 
شایان ذکر است که در این برنامه کودکان مهد کودک بهار با همراهی مربیان خود در منزل شهید حضور یافتند وضمن اهدای هدیه به مادر مکرمه شهید، مادر شهید هم به تمام کودکان کتاب های داستانی آموزنده اهدا نمودند.
لازم به ذکر است که شهید رمضان ابراهیم زاده سومین شهید شهر سرایان در دوران دفاع مقدس است که در سن ۱۲سالگی از نعمت پدر محروم شد و مادر این فرزند بزرگ خانواده را تربیت و با دستان خود به دفاع از اسلام فرستاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا