یاد و خاطره شهدا جامعه را بهره‌مند می‌کند

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ ستاد رضا بهادری در دیدار با خانواده ۱۰ شهید و جانباز ارتش جمهوری اسلامی ایران در سبزوار اظهار کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت خانواده‌های معظم شهیدان است.
وی با بیان اینکه شهادت موهبتی است که نصیب هر کسی نمی‌شود، افزود: شهادت از بهترین مرگ هاست و شهید چراغی برای آینده کشور و انقلاب است.
سرهنگ بهادری گفت: وظیفه ما به عنوان کارگزاران نظام توجه به خانواده‌های شهدا و رفع مشکلات آنان است و یاد شهدا باید گرامی داشته شود تا جامعه همواره از برکت آنها بهره مند باشد.
وی افزود: یکی از مهمترین برکات گرامیداشت یاد شهدا، بهره‌برداری از فرهنگ دفاع مقدس در ابعاد مختلف فرهنگی، علمی، نظامی و جهادی است.
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران در طول دفاع مقدس مسیر حرکت انقلاب را تغییر دادند گفت: در طول دفاع مقدس رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران عملیات‌های مهم و خطرناکی انجام دادند که سبب شد رزمندگان اسلام به پیروزی برسند.
وی اظهار کرد: شهرستان‌های نیشابور و سبزوار دارای بیش از ۸۶۰ خانواده شهید هستند که تاکنون دیدار با بیش از ۵۰۰ خانواده معظم شهدا در این دو شهرستان میسر شده و امیدواریم تا پایان سال با تمام این خانواده‌ها دیدار کنیم.
احمد مهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در ادامه با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثاگران گفت: ارتش در زمینه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران همکاری خوبی با بنیاد دارد.
مهری افزود: در همین راستا دفتری در بنیاد شهید و امور ایثارگران تشکیل شده و به مطالبات خانواده معظم شهدا و ایثارگران ارتش رسیدگی می‌کند.
لازم به ذکر است شهرستان سبزوار بیش از ۴۱۰ شهید ارتشی به انقلاب و نظام اسلامی تقدیم کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا