یاد و خاطره شهدا باید یادآور عمل به تکلیف جهادی ما باشد

تا شهدا – محمد رئیس زاده، رئیس جامعه پزشکی کشور، امروز (۲۵ آذر) در مراسم دومین یادواره شهدای پرستاری کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول گفت: از این جلسات و بزرگداشت ها باید برای ادامه راه شهدای گرانقدر پیام و انرژی بگیریم و اسم تک تک شهدا باید یاد آور عمل به تکلیف جهادی ما باشد.

وی افزود: با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باید بیندیشیم که این عزت و بزرگی امروز نظام و کشور ما با فدا کردن جانهای این شهدای عزیز بدست آمده است و حفاظت و پاسداری از آرمانهای شهدا وظیفه سنگینی بر دوش ما است.

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور همچنین یادآور شد: امروز دشمنان ما به دنبال این هستند که این عزت و خود باوری را از ملت ما و جامعه ما بزدایند، چرا که عزت و خودباوری ملت ما در دنیا مثال زدنی و مایه افتخار ما و تنگ نظری دشمنان نظام است.

رئیس زاده تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان حمله ور شدن به فرهنگ و مذهب ما است که با هجمه های فراوان فرهنگی و هزاران شیوه و وسیله دیگر سعی در خدشه دار کردن عزت فرهنگی و مذهبی ما دارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر باید با یاد خاطره دا زندگی کنیم و وصیت نامه شهدای گرانقدر را مطالعه کنیم چرا که وصیت نامه شهدای عزیز مملو از آرمانها و خواسته هایی است که این عزیزان به دنبال آن بودند و در راهش از جان گذشتند و لذا باید این آرمانها را به خوبی بشناسیم و به آن عمل کنیم.

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور در ادامه اذعان داشت: نکته سومی که دشمن به آن پایبند است و به عنوان یک هدف دنبال می کند این است که دشمن می خواهد روح اعتماد به یکدیگر را از بین ببرد و شما عزیزان باید در راه انجام وظایف قانونی و شغلی خود به این توطئه های دشمنان هم واقف باشیم.

وی تاکید کرد: باید روحیه اعتماد به نفس، عزت نفس، خود باوری و روحیه اعتماد به هم را حفظ کنیم و از کینه ورزی قلبها نسبت به هم بپرهیزیم تا دشمنان نظام و مملکت در راه عملی کردن اهداف شومشان ناکام بمانند.

رئیس زاده تاکید کرد: اگر می خواهیم این عزت و کرامت کشور و نظام حفظ شود و ادامه پیدا کند تنها راهش تداوم راه شهدا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا