یادواره ۳ شهید شهر ساحلی بنک برگزار شد

تا شهدا – نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی شامگاه دوشنبه در یادواره شهیدان قاسمپور، رنجبری و عبدی در شهر ساحلی بنک اظهار داشت: شهدا در درگاه خداوند جایگاه والایی دارند و باید وظیفه خود را در مقابل شهدا بشناسیم.

حجت‌الاسلام موسی احمدی با اشاره به آیات قرآن افزود: کسی که جانش را در راه خدا می‌دهد، هیچ وقت این عمل صالحش ضایع نمی‌شود و این تاکید صریح قرآن است.

وی به انواع مبارزه‌ها در مکتب اسلام اشاره و تصریح کرد: اسلام دستور داده در مقابل سران کفر و کفار، پیمان‌شکنان و زورگویان زمان و کسانی که به خدا و روز قیامت ایمان ندارند و حرام خدا را حلال می‌شمرند باید جنگید و این موارد زمان و مکان نمی‌شناسد و برای همه زمان‌هاست.

احمدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس بیان داشت: به فرموده امام خمینی (ره) شهدا ره صد ساله را یک‌شبه پیمودند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به قدرت روزافزون جمهوری اسلامی ایران در صحنه‌های بین‌المللی اشاره و تاکید کرد: این قدرت مرهون شهدا و ادامه‌دهندگان راه شهداست.

وی با بیان اینکه نباید دانشگاه‌ها پایگاهی برای دیگران شود، گفت: دولتمردان باید در موضع‌گیری‌ها و بحث‌ها با هوشیاری عمل کنند.

احمدی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی نیاز جامعه است و باید ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای بسیجیان و دلسوزان انقلاب برای نقش‌آفرینی در اقتصاد مقاومتی مهیا شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز، رهبر معظم انقلاب، ناجی اسلام است و همه باید همگام با ایشان و در مسیری که ایشان ترسیم می‌کند برای اعتلای کشور و اسلام بکوشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا