یادواره ۲۸۸ شهید شهرستان لردگان برگزار شد

تا شهدا؛ یادواره ۲۸۸ شهید شهرستان لردگان با حضور خانوادهاي معظم شهداء ، رییس و کارکنان بنياد شهيد و امور ايثارگران، مسئولین و عموم مردم این شهرستان برگزار شد.
علاء الدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ايران در دو دهه عرصه سخت هسته اي توانست با اقتدار عمل کند و نشان داد وزن ايران اسلامي با ديگر قدرت هاي جهان برابر است.
وی افزود: دستاوردهاي هسته اي کشور معنايي جز پيروزي ندارد اما بايد همچنان هوشمند باشيم و به دغدغه هاي مقام معظم رهبري در خصوص نفوذ دشمن توجه ويژه اي داشته باشيم.
بروجردی ، امنيت و اقتدار ايران اسلامي را مرهون برخورداري نظام اسلامي از وجود ولي فقيه دانست و گفت: ولي فقيه عمود خيمه انقلاب است که با رهنمودها و هدايت هاي خود موجب توفيق نظام شده است.
وی با بيان اينکه ايران اسلامي مخالف دنياي ظلم و ستم است، خاطر نشان کرد: جنايت هايي صورت گرفته در سوريه، يمن و عراق و ساير کشورهاي منطقه نمونه بارز جنايت هاي استکباري در جهان است و سازمان ملل در برابر اين فجايع کاري انجام نداده است.
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس، گفت: امروز در منطقه اي هستم که اولين کاروان پياده را به سوي جبهه هاي حق عليه باطل اعزام کرده و شهرستان لردگان در دوران دفاع مقدس نقش موثري داشته است.
بروجردي ادامه داد: امروز هرچه داريم به برکت شهيدان و ايثارگران و جانبازان است که با فداکاري هاي خود درخت تنومند انقلاب اسلامي را آبياري کردند.
وي با بيان خاطراتي از سفر به لبنان و سوريه گفت: بعد از پيروزي حزب الله در جنگ ۳۳ روزه در سال ۲۰۰۶ در جشن پيروزي آنها شرکت کردم که همه آنها به کمک امداد غيبي در اين پيروزي اذعان داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا