یادواره ۲۲ شهید شهر بردستان بوشهر برگزارشد

تا شهدا – امام جمعه دیر سه شنبه شب دراین آیین معنوی، گفت: شهدا از امامان معصوم (ع) که آنان یا با شمشیر به شهادت رسیدند و یا با زهر جفا مسموم شدند، درس شهادت آموختند.

وی اظهارداشت: از رهگذراین یادواره ها و مجالس با آرمان های والا و اهداف شهدا آشنا می شویم زیرا شهدا برای حفظ نظام اسلامی پوزه دشمن را به خاک مالیدند.

امام جمعه دیر گفت: امروز دراین موقعیت حساس وظیفه داریم از اهداف والای شهدا که حاکمیت اسلام است با آنهاعهد و پیمان ببندیم که ما وفادار به راه و اهداف شهدا هستیم.

وی افزود:عزت، کرامت، سربلندی، آزادگی و استقلال ما از شهداست و آنها نیاز به مجالس ما ندارند این ما هستیم که نیاز داریم به نام شهیدان مراسم برگزارکنیم.

حسینی در ارتباط با حماسه ۹دی بیان کرد: ۹دی کمر فتنه و فتنه گران را شکست و امسال همه مردم و مسوولان با اعلام موضع شفاف با شرکت در مراسم ۹دی بصیرت و ولایت مداری خود را نشان دهند.

یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا قهرمانان ملی مملکت هستند که منطق و کلاس آنان از همه بالاتر است.

سردار حسن با خرد افزود: ازشهدا کارگشایی برمی آید و حق شهید این است که راه آنها ادامه پیدا کند.

وی گفت: حفظ حجاب و چادر یادگار حضرت زینب(س)، فاطمه زهرا(س) وشهداست و اگر دختر و بانوی ما چادری نباشند در قیامت چه جوابی برای شهدا دارند.

این راوی هشت سال دفاع مقدس با بیان خاطراتی از رزمندگان اسلام و شهدا افزود: شهدا قدم به قدم و پله به پله به خدا نزدیک شدند و جوانان نیز می توانند همچون شهدا عمل کنند و به خدا نزدیک شوند.

وی اضافه کرد: امروز وظیفه داریم که در مقابل با توطئه های دشمنان اسلام، شهدا را به نسل امروزی و آینده معرفی کنیم و آنان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا سازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا