یادواره ۱۸ شهید جاویدالاثر گیلانغرب برگزار شد

تا شهدا؛ به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و سپاه پاسداران شهرستان گیلانغرب، یادواره گرامی داشت ۱۸ شهید جاویدالاثر این شهرستان روز چهارشنبه پانزدهم مهرماه ۹۴، در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم با شکوه که با حضورخانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مسئولان ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم انجام  شد، محمدی فرمانده سپاه شهرستان گیلانغرب گفت: راه شهدا برگرفته شده از مکتب امام حسین(ع) و نام عاشورا است و شهدا  به مولای خود امام حسین(ع) اقتدا کردند. شهدا برای حفظ نظام اسلامی و دفاع از ناموس و دین از جان خودشان گذشتند و یقینأ همه ما مدیون خون شهدا هستیم و همه ما وامدار خون شهدا هستیم .
فرمانده سپاه گیلانغرب شهدا را نماد عزت و سربلندی نظام و کشور دانست و بر ضرورت حفظ و پاسداشت نام و خاطره رشادت های شهیدان تاکید کرد.
در این یادواره حجت الاسلام تیشه کنی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان گیلانغرب به تجلیل از مقام والای شهدا پرداخت و گفت: دشمن کاملا آگاه است که علیرغم تمامی توطئه ها، مهم ترین بخشی که نمی تواند وارد شده و اقدامی انجام دهد، در بحث اعتقادات است.
 شرکت کنندگان در این مراسم، بار دیگر با آرمان های والای شهیدان تجدید میثاق و پیمان کردند.
گفتنی است، ۱۸ شهید شهرستان گیلانغرب در طول هشت سال دفاع مقدس و در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور به جمع شهدای جاوید الاثر پیوسته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا