اخبار

یادواره ۱۷ شهید انتظامی شهرستان شازند برگزار شد

به گزارش تا شهدا به نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی استان مرکزی در این یادواره گفت: تمسک، تاسی و اسوه گیری از آرمان های شهدا، تکلیف امروز ما است.
سرهنگ کیومرث عزیزی افزود: هفته بسیج تجلی ولایت مداری و خدامحوری در جامعه اسلامی است و برکات جامعه امروزی ما نشات گرفته از این نگاه است.
وی، الگوگیری از تفکر و فرهنگ بسیجی را مهم ترین شاخصه های عزت و اقتدار دانست و افزود: شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل نقش تعیین کننده دارد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی، دستاوردهای جبهه اسلام بر علیه استکبار جهانی و تفکرات تکفیری و سلفی گری را نشات گرفته از تفکر وکارکرد فرهنگ بسیج برشمرد و گفت: ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است و سیره و سلوک تفکر بسیجی ، مایه اقتدار ملت ما است که امروزه در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری جلوه ای از شکوه و اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کرده است.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: خانواده شهدا با همت و منش والای خود توانستند، فرزندانی صحیح العمل را تربیت و تقدیم اسلام کنند و امروز نیز با پشتیبانی و نگاه خدامحور و ولایت مدار خود نقشی اثربخش در عزت و اقتدار کشور دارند.
وی گفت: امنیت و اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان ثمره خون شهیدان و ایثارگری رزمندگانی است که با همت والا و نیت خالصانه و الهی از لذت های دنیوی گذشتند و به درستی در مسیر تقرب الهی گام برداشتند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تسمک و حرکت در مسیر آنان تکلیف و مسئولیت جامعه امروز است.
فرمانده انتظامی شهرستان شازند نیز در این یادواره گفت: بیان ایثار و از خود گذشتگی شهدا و بهره گیری از الگوهای اخلاقی و عملی این بزرگان مهمترین هدف برگزاری یادواره شهدا است.
سرهنگ احمدرضا چگینی افزود: شهداء اسوه های واقعی دلاور مردی، ایثار، جانفشانی و از خودگذشتگی هستند و این قشر با نثار خون پاک خود امنیت و آرامش را برای جامعه به ارمغان آورده و نظام اسلامی را در برابر توطئه ها و ترفندهای دشمنان و استکبار جهانی بیمه کرده اند. 
وی بیان کرد: شهدای نیروی انتظامی برای برقرای امنیت پایدار در میهن اسلامی و مبارزه با هنجارشکنان و دشمنان این مرزو بوم، جان خود را به خطر انداخته و به درجه رفیع شهادت نائل شدند. 
سرهنگ چگینی اظهار کرد: همه مدیون خون پاک شهیدان هستند و باید با حفظ اقتدار و امنیت جامعه، بتوانیم آن گونه که شایسته آنان است، ادامه دهنده راهشان باشیم . 
وی بیان کرد: باید در زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تلاش ویژه به کار گرفته شود زیرا فرهنگ شهادت، عامل پیروزی نظام اسلامی در برابر توطئه های دشمنان بوده است.
در این یادواره از خانواده های شهدای نیروی انتظامی شهرستان شازند تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا