یادواره ۱۴ شهید دانش‌آموز شهرستان خوسف برگزار شد

تا شهدا – مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خوسف ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای دانش‌آموز این شهرستان به وجود ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز اشاره کرد و اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) فرموده‌اند، بالاترین شهادت، شهادت در راه خدا، برای خدا و در پیشرفت احکام الهی است.

حجت‌الاسلام محمد نظری‌فرد تصریح کرد: مافوق هر کار نیک و پسندیده‌ای کاری نیک‌تر و بهتر وجود دارد اما آن کار نیکی که مافوق آن بالاتری وجود ندارد مقام و جایگاه شهادت در راه خداست.

وی به ویژگی‌های شهید و شهادت اشاره کرد و گفت: خداوند برای شهدا چندین ویژگی شاخص و منحصربه فرد قرار داده است.

این مسئول با بیان اینکه تمام گناهان شهید به جز حق‌الناس بخشیده می‌شود، تصریح کرد: معطر شدن شهدا به عطر و بوی بهشتی، نظر کردن شهدا به وجه‌الله، سیر و گذر در بهشت برین از جمله ویژگی‌های مختص شهداست.

شهادت پایان زندگی نیست، آغاز حیات شهیدان است

مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خوسف با اشاره به اینکه دشمن شهادت را پایان زندگی شهید می‌پندارد، یادآور شد: شهادت پایان زندگی نیست بلکه آغاز حیات شهیدان است.

نظری‌فرد به جنگ هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: شهدا و رزمندگان طی هشت سال دفاع مقدس مقاومت و ایستادگی کرده و از خون و جان خود برای امنیت و آسایش ملت مایه گذاشتند.

وی ادامه داد: امروز نیز دشمن بیکار ننشسته بلکه افکار و ذهن جوانان را مورد هدف قرار داده در صورتی که در جنگ هشت سال دفاع مقدس دشمن بدن و حیات جوانان را مورد حمله قرار داده بود.

مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خوسف اضافه کرد: دشمن قصد دارد آنچه خودش در فرهنگ غلط غرب و جامعیت مدرن پیاده می‌کند را بر جوانان ملت ما تحمیل کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز که دشمن در جبهه جنگ نرم در حال طراحی فتنه‌های شوم در زمینه‌های مختلف است وظیفه داریم خطرها، آسیب‌ها، مکر و حیله دشمن را شناخته و به با آن مقابله کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا