یادواره ۱۳۵ شهید شهرستان روانسر برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ رئیس بسیج مستضعین کشور در یادواره ۱۳۵ شهید شهرستان روانسر که روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه ۹۴، در تالار وحدت این شهرستان برگزار شد از شهدا به عنوان خورشید درخشان نظام مقدس اسلامی یاد کرده و افزود: شهید مرکز هدایت و مغناطیس وجودش همگان را به سوی خود جذب می کند.
سردار محمد رضا نقدی در این یادواره که با حضور جمع کثیری از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن، حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان، ملاعبدالله غفوری امام جمعه، حسین ویس مرادی فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و رؤسای ادارات و اقشار مختلف مردم حضور داشتند گفت: اگر امروز اسلام به طور چشمگیری در جهان در حال گسترش بوده و دنیای استکبار به خاک مذلت نشسته است، ثمره ایثارگری ها و رشادت های شهدای گرانقدری است که برای دفاع از آرمان های اسلام از همه چیز خود گذشته اند.
فرمانده بسیج کشور با اشاره به برپایی کنگره عظیم اربعین حسینی افزود: درست است که حسین ابن علی(ع) امام و از اولیاءالله است اما این امام بزرگوار دارای یک ویزگی خاص است که او را ممتاز کرده و امروز شاهدیم که بالغ بر میلیون ها نفر انسان آزاده از هر ملیت و مذهبی با پای پیاده در مسیر کربلای معلی قدم گذاشته و به این امام عزیز عشق می ورزند و این ویژگی امام حسین(ع) چیزی امام جمعه روانسر مراسم عظیم اربعین حسینی، نشانه عظمت اسلام بود.
نیست جز اینکه حسین(ع) شهید و سید الشهدا لقب گرفته است که این مقامی بس والا و ارزشمند بوده که خدای متعال به امام حسین(ع) عطا کرده است.
سردار نقدی در ادامه با تجلیل از ۱۳۵ شهید شهرستان روانسر اظهار کرد: خون شهدای شیعه و سنی با هم عجین شده است و ما امروز آمده ایم با شهدا پیمان ببندیم و بگوئیم که ای شهدا بدانید مردان و زنان شیعه و سنی در کنار یکدیگر در مقابل تمامی توطئه های دشمن و بویزه گروهک تروریستی داعش که بدنبال تفرقه افکنی و مشوه جلوه دادن چهره نورانی اسلام است ایستادگی کرده و از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) تا پای جان دفاع خواهند کرد.
همچنین در این یادواره ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، عزت و اقتدار نظام اسلامی را مرهون ایثارگری های شهدا و رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری دانست.
وی با اشاره به راهپیمایی بیست و چند میلیونی عاشقان حضرت اباعبدالله در مراسم عظیم اربعین حسینی، این همایش بزرگ را نشانه عظمت اسلام دانسته و اضافه کرد: این محبتی که در دل های مسلمانان افتاده و این چنین به امام حسین(ع) عشق می ورزند از ناحیه ذات اقدس الهی بوده و خداوند متعال اینگونه به اسلام عزیز عزت می بخشد.
ملا عیدالله غفوری در ادامه با قاتل و جنایتکار خواند گروهک تروریستی داعش اظهار کرد: به یاری خداوند متعال و اتحاد مسلمانان شیعه و سنی و تحت زعامت رهبری معظم انقلاب، ان شاءاالله گروهک تروریستی، ملحد و ضد دین داعش در رسیدن به اهداف شوم خود که همانا تفرقه اندازی در بین صفوف مسلمانان است ناکام مانده و به زودی زود به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا