اخبار

یادواره ۱۳۰ شهید شهرک زین‌الدین برگزار می‌شود

تا شهدا؛ محمدحسین امین جعفری با اشاره به جایگاه رفیع شهدا دررسیدن به کمال مطلق اظهار داشت: امروز هر چه داریم از خون پاک شهیدان است و اگر امروز جمهوری اسلامی مانند خورشیدی در حال تابیدن است به برکت رهبری‌های حکیمانه امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا است.
وی به برگزاری جلساتی برای برپایی یادواره شهدا در شهرک شهید زین‌الدین اشاره داشت و افزود: از شهریورماه جلسات هفته‌ای به‌صورت منظم در این رابطه برگزار شد و اسامی شهدا و خانواده‌هایی در این محل زندگی می‌کنند جمع‌آوری گردید زیرا لازم بود در شهرکی که مزین به نام فرمانده ارزشمند جنگ شهید زین‌الدین است یادواره‌ای در گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برگزار شود.
مسئول برگزاری ستاد یادواره شهدای شهرک زین‌الدین تصریح کرد: با اطلاعاتی به‌دست‌آمده ۱۳۰ شهیدی که خانواده آن‌ها در این محل زندگی می‌کردند شناسایی شدند که در بین آن‌ها چند خانواده دو شهید، روحانی شهید و جانبازان شهید حضور دارند.
وی ادامه داد: این یادواره پنجشنبه ۱۷ دی‌ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد علی بن ابیطالب (ع) شهرک زین‌الدین برگزار خواهد شد.
امین جعفری سخنران این یادواره را سردار اهوازیان یکی از فرماندهان قرارگاه سری نصرت در دوران دفاع مقدس ذکر کرد و گفت: در این یادواره جانباز دوران جنگ علی مالکی نژاد هم به مداحی خواهد پرداخت و در خاتمه قرار است تکریم و تجلیلی از خانواده شهدا انجام صورت گیرد.
امین جعفری در خاتمه بیان داشت: رضایت شهدا در ادامه دادن راه آن‌هاست و یکی از اقداماتی که توانسته اثرگذاری و اثربخشی مناسبی داشته باشد برگزاری یادواره شهداست لذا مردم با حضور در این یادواره‌ها می‌توانند با سیره و منش شهدا بیشتر آشنا و درراه آن‌ها قدم بردارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا