یادواره ۱۲۶ شهید دانش آموز شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با هفته دانش آموز، يادواره ۱۲۶ شهيد دانش آموز شهرستان سرپل ذهاب به همت بنیاد این شهرستان و با همکاری سپاه پاسداران و اداره آموزش و پروش در محل كانون فرهنگی  آموزش و پرورش برگزار شد.
مسئول فرهنگی سپاه سرپل ذهاب در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز افزود: دانش آموزان عزیز امروز بایستی با حضور موفق خود در سنگر علم و دانش، ادامه دهنده مسیر رو شن شهید فهمیده ها باشند.
حجت الاسلام علی گلیاری افزود: "شهدا" با نثار خون خود به ما درس آزادگی و مقاومت در مقابل دشمنان و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دادند.
وی آنگاه با اشاره به ایثارگری های دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: "شهدا" با گذشتن از جان و مال خود، در عهدی که با خدا بستند ثابت قدم ماندند و امروز وظیفه ما صیانت از خون پاک شهدا و تداوم مسیر آنهاست.
در ادامه این مراسم مجتبی کاکایی چانشین سپاه سرپل ذهاب نیز در سخنانی اظهار کرد: نسل آینده ساز این مرزو بوم، بایستی برای پاسداشت ارز ش ها و آرمان های نظام و ادامه راه "شهدا" در عرصه های علمی و فن آوری گام های بلندی بردارد تا بتواند ادامه دهنده راه و اهداف "شهدا" باشد.
کاکایی گفت: ما باید با هوشیاری کامل در برابر جنگ نرم دشمنان قسم خورده این نظام الهی ایستادگی کرده و مقتدرانه از دست آوردهای نظام پاسداری کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا