یادواره ۱۱۹شهید دانش آموز در اسلام آبادغرب برگزار شد

تا شهدا؛ در سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و در آستانه سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره)، رور ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، یادواره ۱۱۹ شهید دانش آموز شهرستان اسلام آبادغرب در روز شنبه نهم آبان ماه ۹۴، در مدرسه نمونه دولتی گلچین برگزار شد.
در این مراسم که جمع کثیری از خانواده های شاهد و ایثارگر،  رؤسای و مسئولین آموزش و پرورش، جهادکشاورزی، شهرداری، سازمان تبلیغات اسلامی، بختیاری رئیس بنیاد، محمدی فرمانده سپاه و اقشار مختلف مردم حضور داشتند،  رئیس جهادکشاورزی، خانی معاون شهردار،عسگری معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی سرهنگ افشارمحمدی فرمانده سپاه پاسداران حضور داشتند.
محمدی پور امام جمعه اسلام آبادغرب در سخنانی به برخی از خصائص اخلاقی شهدای گرانقدر اشاره کرده و افزود: یکی از ویژگی های بارز شهدای والامقام ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر ظالمان بود، که شهدا این خصوصیت را به معنای حقیقی کلمه در خود به احسن وجه پرورش دادند.
امام جمعه اسلام آبادغرب با رفیع دانستن جایگاه شهدا والامقام خاطر نشان کرد: شهیدان گرانقدر را ستارگان درخشان ایران اسلامی و هدایت گران دنیای ظلمانی عصر حاضر برشمرد.
شهرستان اسلام آبادغرب دارای ۱۱۹ شهید دانش آموز می باشد که از این میان، تعداد۳۳ تن از این شهدا را دختران دانش آموز و تعداد ۸۶ را پسران دانش آموز تشکیل می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا