یادواره ۱۰۸ شهید سه منطقه سپیدار، جلیل و بابکان برگزار شد

تا شهدا – صبح امروز هم زمان با روز اربعین حسینی به همت سپاه ناحیه عشایر کهگیلویه وبویراحمد و خانواده شهدای بخش سپیدار،جلیل و بابکان شهرستان بویراحمد یادواره ۱۰۸ شهید این سه منطقه برگزار شد.

 گفتنی است این مراسم با حضور استاندار ، جمعی از معاونین استاندار کهگیلویه وبویراحمد و فرمانده سپاه عشایر استان، مدیرکل تعاون روستایی، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری، مدیرکل بنیاد شهید استان ، مسئول حوزه نمایندگی سپاه فتح، فرمانده تیپ ۴۸ فتح ، فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی دستگاه های دولتی و خانواده های شهدا ادامه یافت.

 در ابتدا این مراسم علی ستوده نیا، فرمانده سپاه ناحیه عشایر استان ضمن خیرمقدم به حضار ابراز داشت: تقدیم ۳۰۶ جانباز، ۱۲ آزاده، ۴ خانواده دو شهیدی، ۵ خانواده شهید تک فرزند، شهید ۱۵ ساله، شهید ۵۰ ساله و شرکت مردم این منطقه در ۲۳ عملیات نشان از وفاداری مردم  سه منطقه سپیدار، جلیل و بابکان به نظام و انقلاب بود.

 وی گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد بیش از ۴۰۰ شهید عشایری دارد که ۱۰۸ شهید آن از سه منطقه سپیدار،بابکان و جلیل بوده است.

 بخش سپیدار یکی از بخش‌های مهم شهرستان بویراحمد است که توانسته با تقدیم ۱۰۸ شهید در طول هشت سال دفاع مقدس خدمات قابل قبولی را به انقلاب انجام دهد.

 فرمانده سپاه عشایر استان ضرورت توجه مسئولین به این  سه منطقه را  مهم شمرد و خاطرنشان کرد: مسئولین با توجه به حضوری که مقام معظم رهبری در این منطقه داشته و عملکرد این منطقه را تحسین نموده نیاز است خدمات ارزنده ای  به این مناطق صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا