یادواره ۱۰۰ شهید والامقام بخش رانکوه برگزار شد

تا شهدا – در این مراسم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان از تقویت بصیرت دینی برای مقابله با هجمه های شوم دشمن گفت و افزود: شبکه های ماهواره ای و رسانه های بین المللی برای تضعیف باورهای دینی مردم بویژه جوانان در جهت تخریب بنیان خانواده ها تلاش می کنند.
حجت الاسلام جمال یاری خاطرنشان کرد:تقویت ایمان و اعتقادات دینی در خانواده ها از انحرافات و آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند و خانواده ها بااستفاده از آموزش های صحیح دینی و قرآنی، فرزندان خود را از منکرات دور و به اعمال نیک ترغیب نمایند.
وی تصریح کرد : آموزگاران مکتب دینی پیامبر و ائمه هدی(ع) هستند که بعد از آنها عالمان دینی برای به ثمر رساندن رسالت پیامبر و ائمه هدی در طول تاریخ بعد از اسلام تلاش های فراوانی کرده اند.
حجت الاسلام یاری با اشاره به اینکه عالمان دینی در راه مبارزه با دشمنان اسلام همیشه پیشگام بوده اند،اظهار نمود:شهید آیت الله ربانی املشی نمونه بارز یک شخصیت برجسته علمی و مبارز نستوهی که برای روشن شدن حقیقت اسلام تلاش کرد.
وی تربیت یافتگان این مکتب را انسان های شجاع،وفادار ،فداکار و ایثارگری دانست که با الگوگیری از فرهنگ شهادت حسینی در مقابله دشمنان ایستادند و سر تعظیم فرود نیاوردند تا اینکه انقلاب را با این ویژگی به پیروزی رساندند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا