یادواره یکهزار و ۱۰۰نفر شهید کازرون فارس برگزار شد

تا شهدا – امام جمعه کازرون شامگاه پنجشنبه در این آیین ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان ومهمانان گفت: چهارم دیماه ۶۵ نیروهای جان برکف رزمنده شهرستان کازرون در کنار دیگر رزمندگان در عملیات کربلای چهار شرکت کردند که در این عملیات ۷۸ نفر از جوانان این شهرستان در یک روز در این عملیات به شهادت رسیدند .

حجت الاسلام محمد خرسند افزود: بنابراین روز چهارم دیماه در تقویم دفاع مقدس به نام روز کازرون به ثبت رسیده است .

وی گفت : وظیفه ما حفظ و حراست از دستآوردهای شهدا که همان ولایتمداری و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی می باشد .

وی با اشاره به اینکه امروز دنیا پر از فتنه است و دشمنان در این فضا با ملت ما در جنگ هستند اظهار داشت : به برکت خون شهدا است که جغرافیای نظام جمهوری اسلامی ما در یک آرامش بسر می برد .

فرمانده سپاه فجر استان فارس هم در این یادواره در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت :در تقویم سازمان بسیج کشور ۷۸شهید در یک روز از یک شهرستان یک نقطه تاریخی برای مردم این شهرستان است .

سردار غلامحسین غیب پرور ضمن تشریح بخشهایی از عملیات کربلای چهار که درچنین روزی انجام شد ، اظهار داشت : دوران دفاع مقدس دوران پرمشقت و مرارتی بود که مردم در سایه رهبری داهیانه امام (ره) وظیفه خودشان با ایستادگی و مقاومت درمقابل دشمن بخوبی انجام دادند .

فرمانده سپاه فجر با بیان این مطلب که امروز جنگ تمام شده اما دشمن دست از سر ما بر نداشته به فتنه سال ۷۸ اشاره کرد وگفت :در فتنه سال ۷۸ افرادی با حمایت امریکا وغرب می خواستند سفره جمهوری برچیده شود اما نتوانستند تا درسال ۸۸ انتخابات را بهانه کردند.

وی ادمه داد: ولی مردم در روز ۹ دیماه به صحنه آمدند و با حضور یکپارچه خودشان بر علیه توطئه گران، بساط آنان را جمع کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا