یادواره پنج شهید شهرک شهید بهشتی کنگان بوشهر برگزار شد

تا شهدا – نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در این آیین گفت: امروز ملت بزرگ ایران با تاسی به سیره شهدای والامقام پشت سر رهبری و ولی فقیه زمان مدافع آرمانهای امام و اصول و ارزشهای دینی و انقلابی هستند.

حجت الاسلام موسی احمدی شناخت دشمن و ظلم ستیزی را از ویژگی های شهیدان والامقام دانست و افزود: مسوولان نظام و ملت ظلم ستیز ایران با تاسی به سیره مولای خود حضرت سیدالشهداء (ع) در برابر زیاده خواهی های دشمنان بویژه آمریکا و اسرائیل ایستاده اند.

رییس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی کاشان در این آیین گفت: شهدا با شناخت ولی فقیه زمان و نگاه نافذ به سرانگشت مراد خود و با نیروی ایمان و اخلاص و ایثار جان خود را برای دفاع از دین، قرآن و انقلاب نثار کردند.

حجت الاسلام محمد حسین روستا افزود: همین اعتقاد به ولایت فقیه رمز پیروزی نهضت مردم ایران و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ، تداوم آرمانها و رمز و راز پیروزی حزب الله لبنان شده است.

وی اضافه کرد: امروز بالاترین امر به معروف، شناخت و بصیرت به ساحت مقدس ولایت فقیه است.

رییس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی کاشان با بیان اینکه دشمنان امروز از خط و مشی شهدا هراسان و مضطرب هستند ادامه داد: دشمنی آنها با ما بر سر فقه جعفری است و آنها بدنبال دین زدایی و گرفتن فقه ناب جعفری هستند، زیرا فهمیده اند این اعتقادات شرعی برخاسته از دین و اسلام ناب محمدی است که ما را تسلیم ناپذیر کرده است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر شهرک شهید بهشتی کنگان گفت: این محله پنج شهید و چندین آزاده، جانباز و رزمنده را تقدیم اسلام و نظام دینی کرد.

وحید جمالی با تقدیر از دست اندرکاران یادواره بویژه بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) و حوزه ثارالله (ع) اضافه کرد: برگزاری یادواره شهدا موجب تلطیف فضای جامعه می شود.

قرائت قرآن، خاطره گویی توسط سرهنگ محمد صابر فرمانده ناوتیپ امیرالمومنین (ع) و از فرماندهان سابق جنگ، مداحی، پخش چندین کلیپ و تجلیل از خانواده پنج شهید این محله از دیگر برنامه های این یادواره ارزشمند است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا