یادواره فرماندهان و سرداران شهید نهاوند برگزار شد

تا شهدا – غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان سه‌شنبه، ۹ دی یادواره فرماندهان و سرداران شهید نهاوند گفت: حماسه ۹ دی اوج دوباره میثاق ملت ایران با ولایت فقیه بود که به دشمنان وفتنه گران فهماندند تا ابد در میثاق خود با ولایت وشهدا ایستاده اند.

وی اظهار کرد: خلق حماسه ۹ دی اقدامی بی‌نظیر مردمی، خدایی وماندگار بود که برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار شد، صل این حماسه حمایت از نظام و ولایت فقیه و تمام اراضی کشور بود که مردم در راستای حمایت از آرمان‌های امام خمینی(ره) شهدا‌، استقلال و امنیت کشور و تمام اراضی نظام به صحنه آمدند.

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان اضافه کرد: حماسه ۹ دی تجلی دفاع ملت ایران از ارزش‌های اسلام است، و طبق فرموده رهبر معظم انقلاب ۹ دی روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است، که بار دیگر مردم باحضور گسترده خود را از آرمان‌های انقلاب و نظام نشان دادند.

ابوحمزه با تأکید بر اینکه حماسه ۹ دی مربوط به جناح و جریان خاص سیاسی نیست، خاطر نشان کرد: نباید حماسه ۹ دی را منتصب به یک جناح خاص سیاسی دانست، بلکه این یک حماسه خلق شده از سوی مردم وبرای دفاع ا ز ارزش‌های انقلاب است.

وی بیان کرد: بزرگداشت حماسه ۹ دی بیان اتحاد و یکپارچگی ملتی است که با حضور چشم‌گیر خود در ۹ دی بار دیگر چهره نفاق را در هم کشیده‌اند و نقشه دشمنان و سران فتنه را که قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند، نقش بر آب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا