یادواره شهید مدافع حرم ، سردار سرلشکر حاج حسین همدانی در شهرستان بهار برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ روز یکشنبه ۲۶ مهرماه یادواره شهید  مدافع حرم ، سردار سرلشکر حاج حسین همدانی در شهرستان بهار با حضوررئیس  بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان جمعی از همکاران بنیادی بهار ، روسای ادارات ، امام جمعه ، فرمانده تيپ انصار الحسين (ع)  همدان ، خانواده های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم  برگزار شد .
در این مراسم ابتدا امام جمعه بهار با اشاره به فرمایشات  حضرت علي(ع) گفت : جهاد دري از درهاي بهشت است و خداي شهيدان اين در را  به روي مجاهدان في سبيل الله مي گشايد.
 حجت الاسلام حاتم نيا در ادامه اضافه کرد : عظمت و لياقت و شايستگي سردار شهيد همداني باعث شد که مراسم ايشان با ايام محرم قرين شود.
وي ادامه داد: يکي از پايه گذاران سپاه پاسداران سردار همداني بود و بعد از دفاع مقدس نيز در خط مقدم مبارزه با داعشي ها، تکفيري ها و سلفي ها قرار داشت.
وي اظهار داشت: سردار همداني از پرافتخارترين سرداران شريف انقلاب  بودکه مفتخر به دريافت نشان فتح از دست مقام معظم رهبري و فرمانده کل قوا شد  و فرمانده ای موفق  در دوران دفاع مقدس بود .
در ادامه مراسم فرمانده تيپ پیاده  انصار الحسين (ع) استان و همرزم شهيد همداني گفت : خلوص نيت سردار همداني موجب رسيدن به رستگاري ايشان شد  .
 ایشان سردار همداني را عامل وحدت بين سپاه و ارتش دانست و گفت : سردار همداني در عمليات مختلف نقش اصلي را ايفا مي کردو همچنین  سردار نحوه رزم و تاکتيک ارتش سوريه را عوض کرد و از خرابکاري هاي سوريه جلوگيري کرد و تاکتيک ها و نحوه ي برخورد با گروه تکفيري را تغيير داد و به نتيجه رسيد.
سردار فرجی در ادامه افزود : سردار معتقد به فرهنگ سازي و اقدامات فرهنگي بود و اين اعتقادات بدنه تکفيري ها را متلاشی کرد و برخورد دوستانه او با مردم و انتقال افکار دفاع مقدس به سوريه باعث تشکيل بسیج مردمی در سوريه شد و مشکلات را حل کرد .
 وي در پایان تاکید کرد: با شهادت سردار همداني، قدرت بازدارندگي نظام بالا رفت و ايران اسلامي دوباره سرافراز شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا