یادواره شهدا سرمایه‌گذاری برای مقابله با جنگ نرم است

تا شهدا – ایوب فلاحی پیش از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی یادواره شهدای روستای لاریان از توابع بخش آسمینون با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا موجب تقویت روحیه افراد در جامعه می‌شود، اظهار داشت: امنیت، آرامش و عزت امروز ایران از برکت خون شهیدان است.

فلاحی افزود: برگزاری یادواره شهدا یک نوع سرمایه‌گذاری فرهنگی برای مقابله با جنگ نرمی است که دشمن به منظور تضعیف انقلاب و نظام طراحی کرده است.

وی تصریح کرد: شهیدان با ایثار و از خودگذشتگی موجب استحکام پایه‌های انقلاب شدند و برگزاری یادواره شهدا تجلیل از مقام کسانی است که با ایثارگری خود در هشت سال دفاع مقدس موجب بالندگی نظام و انقلاب شدند.

فرماندار منوجان عنوان کرد: امروز ما باید شکرگزار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، زیرا این دستاوردها مرهون خون شهدا است.

حجت‌الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان نیز گفت: برگزاری یادواره شهدا یادآور بحث فرهنگی ایثار و شهادت برای نسل‌های آینده و منحرف نشدن از مسیر شهدا است.

وی بیان کرد: ما نباید نسبت به شهدا کم‌لطفی کنیم و همه دستگاه‌ها باید نسبت به برگزاری یادواره شهدا همکاری لازم را داشته باشند، زیرا مقام و منزلت شهدا بالاتر از آن است که ما می‌گوییم.

رضوانی افزود: ما باید در برگزاری یادواره شهدا به گونه‌ای عمل کنیم که شهدا از ما راضی باشند و برای هرچه بهتر برگزارشدن این یادواره از تمام توان این بخش برای معرفی شهدای مظلوم این خطه استفاده کنیم.

امام جمعه منوجان اذعان داشت: تمام دستگاه‌ها باید برای در برگزاری یادواره شهدا همکاری داشته باشند و در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت باید گام‌های اساسی برداریم.

وی تصریح کرد: یادواره شهدا در این برهه از زمان بسیار مهم است و موجب آشنایی نسل جوان با آرمان‌ها و اهداف واقعی انقلاب اسلامی می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا