یادواره شهدا راهبردی مهم در تحقق آرمان‌های انقلاب است

تا شهدا – حجت السلام محمدرسول عباسی در یادواره شهدای بخش مرکزی بانه که در روستای سبدلو برگزار شد با بیان اینکه رشادت های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس عزت کشور را رقم زد، اظهار داشت: شهادت فرزندان میهن اسلامی، مایه سعادت برای شهدا و اقتدار برای کشور شد.
وی گفت: همان گونه که در آیات و احادیث تاکید شده است خوشبختی دنیا و آخرت در گروه رضایت مندی خداوند است و این مهم جز با جهاد و تلاش در دنیا ممکن نمی شود.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه بانه علاقمندی مردم به شهدا را از برکات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و افزود: این مهم به ضمانت نامه ای برای تقویت انقلاب تبدیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که شهادت در راه حق و دوری جستن از نوکری و سر سپردگی به کفر در بین جامعه یک ارزش باشد کسی توانایی ستیز با نظام را نخواهد داشت.
حجت السلام عباسی برگزاری یادواره شهدا در جای جای این سرزمین را یک هدف بسیار مهم و راهبردی در تحقق آرمان های انقلاب دانست و گفت: باید دفاع از این کشور و دستاوردهای عظیم این انقلاب را یک تکلیف دینی بدانیم و رمز تحقق این هدف مقدس وفاداری به خون شهدا است.
وی با اشاره به رشادت های پیشمرگان کرد مسلمان در طول ۸ سال دفاع مقدس به عنوان یک حقیقت بسیار شیرین در تاریخ انقلاب، تاکید کرد: درخت تنومند انقلاب ثمره اتحاد است و این انقلاب اسلامی به برکت نثار خون فرزندانان این مرز بوم در جای جای این کشور، تحقق پیدا کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا