اخبار

یادواره شهدای گردان حمزه سید الشهدای لشکر ویژه ۲۵ کربلا برگزارشد

به گزارش تا شهدا؛ روابط عمومی حوزه هنری استان رئیس این مرکز با اعلام اینکه یادواره شهدای گردان حمزه سید الشهدا لشکر ویژه ۲۵ کربلا برای نخستین بار در گرگان برگزار شد گفت: گردان حمزه سید الشهدا یک گردان تاثیر گذار ومهم هشت سال دفاع مقدس بود که نیروهای آن را استان‎های گلستان، مازندران و گیلان تشکیل می‎دادند.
نقی محمد نژاد با اشاره به اینکه یادواره شهدای گردان حمزه سید الشهداء لشگر ۲۵ کربلا در سالهای گذشته نیز در استان مازندران برگزار می شد، افزود: گردان حمزه سید الشهدا در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۲۳ سردار شهید به خود دیده و ۳۱۳ نفر از این گردان به مقام شامخ شهادت نائل آمدند.
این مدیر فرهنگی ادامه داد: این گردان در عملیات‎های والفجر مقدماتی، کربلای پنج، کربلای هشت، تک جزیره، کربلای ۱۰ و ولفجر ۱۰ حضور داشت و همچنین این دفاع از پاسگاه زید و حفظ کارخانه نمک حضور فعال داشت.
این رزمنده دفاع مقدس در پایان اظهار داشت:استان گلستان از گردان حمزه سید الشهداء لشکر ۲۵ کربلا سرداران شهیدی چون صادق مکتبی، حجت الاسلام محمد ملک و داود شیخ هدایتی را در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و مبارزه با رژیم بعث تقدیم کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا