یادواره شهدای ورزشکار کرمان برگزار می‌شود

تا شهدا: محمود محمودی‌نیا، مدیر‌کل ورزش و جوانان استان کرمان روز گذشته، ۱۴ مهر در گردهمایی ‌رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان کرمان گفت: برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در سال جاری به دلیل همزمانی هفته تربیت بدنی با ایام محرم و عزاداری حضرت سید‌الشهدا(ع) حال و هوای متفاوتی دارد.

وی افزود: ‌گرامیداشت هفته تربیت بدنی مطابق برنامه‌ریزی انجام شد از ۲۰ مهرماه آغاز می‌شود و جدای از برنامه‌های این هفته برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان کرمان یکی از اصلی‌ترین و شاخص‌ترین برنامه‌های اداره کل در این ایام است‌.
محمودی‌نیا بیان کرد: نخستین یادواره شهدای ورزشکار استان ۲۷ کرمان مهرماه از ساعت ۹ صبح در سالن فجر شهر کرمان برگزار می‌شود.
وی به ناامنی‌های به وجود آمده در منطقه خاورمیانه در چند ساله اخیر اشاره کرد و گفت: به برکت جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهدا ایران اسلامی در منطقه از ثبات و امنیت بسیار خوبی برخوردار است و برگزاری چنین یادواره‌هایی در واقع معرفی شخصیت و ابعاد زندگی شهدا را دنبال می‌کند‌.
مدیر‌کل ورزش و جوانان استان کرمان ادامه داد: شهدا هیچ نیازی به ما ندارند و این ما هستیم که باید با برگزاری یادواره‌هایی این‌چنینی شخصیت بزرگ شهدا را به جامعه و به خصوص جوانان کشور معرفی کنیم‌.
* ایکنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا