یادواره شهدای مهدیه بهشهر برگزار شد

تا شهدا: در این مراسم که با حضور پرشور روحانیت، مسئولان، مردم و خانواده های شهدا برگزار شد مردم شهیدپرور بهشهر بار دیگر با ارمان های شهدا تجدید بیعت کردند.

در این مراسم که با مدیحه سرایی، نوحه خوانی برای شهدا همراه بود، بر ادامه راه شهدا و قرار گرفتن در مسیری که آنان برای ما ترسیم کرده اند تاکید شد.
حجت الاسلام نبی الله داوری، استاد حوزه علمیه و امام جماعت مسجد مهدیه بهشهر با تاکید بر درس آموزی از مکتب شهدا گفت: یکی از مهمترین جهادها ،جهاد فرهنگی است که این جهاد فرهنگی را باید درجامعه به ویژه دربین نونهالان ونوجوانان وجوانان با برگزاری یادواره های شهدا تقویت نمود.
وی افزود: امروز دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به فرهنگ ما وارد شده است و اگر این ارزش ها و فرهنگ دینی و اسلامی ما حفظ شود، می توانیم با درس آموزی از مکتب شهدا و الگو قراردادن ارزش ها، جامعه را به سعادت رهنمون کنیم.
حجت الاسلام داوری گفت: شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس به ما درس استقامت ، ایثار، شهادت طلبی و اطاعت از ولایت دادند و ما هرچه داریم از برکت خون این شهدا است که باید حفظ شود.
همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی و با هدف بزرگداشت نام و یاد شهدای ارزشمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یادواره ۵۶ شهید مهدیه بهشهر پنج شنبه شب در مسجد مهدیه برگزار شد.
شهرستان ۱۶۰ هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده که ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا