اخبار

یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان قرچک برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ هیات رزمندگان شهرستان قرچک و کانون مداحان سپاه ۱۵خرداد همزمان با سالروز شهادت حضرت معصومه(س) در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قرچک مراسم باشکوه یادواره شهدای مدافع حرم برگزار کردند.
 در حاشیه این مراسم آزمان کادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرچک از واحد فرهنگی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و پایگاه بسیج این مسجد به ویژه حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیمی امام جماعت مسجد به خاطر برگزاری مراسم با شکوه و خوبی که برای شهدای مدافع حرم در روز شهادت حضرت معصومه(س) برنامه ریزی وبرگزار کردند قدردانی و تشکر کرد.
کادری همچنین در ادامه به بیانات رهبری اشاره کرد و در جمع خبرنگاران گفت: "ياد شهيدان نبايد در جامعه‏ى ما از ذهنيتها خارج شود. شهيدان را بايد زنده نگه داشت. ياد شهيدان را بايد گرامى بداريد و زنده نگه داريد؛ نگذاريد غبارهاى فراموشى – كه عمداً گاهى اين غبارها را ميخواهند بر روى اين خاطره‏هاى گرامى بپاشند و قرار بدهند – روى اين خاطره‏هاى گرامى را بگيرد؛ زنده نگه داريد. مسئولان هم بايستى اين كار را بكنند؛ مسئولان بنياد شهيد هم موظفند؛ مسئولان دستگاههاى ديگر دولتى و عمومى هم وظيفه دارند. خود خانواده‏ها هم در محيطهائى كه شعاع نفوذ و سلطه‏ى آنهاست، اين كار را انجام بدهند. از نام شهيد و از افتخار به شهيد هرگز غفلت نكنيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا