یادواره شهدای علویه برگزار شد

تا شهدا – یادواره شهدای روستا علویه درحسینیه این روستا برگزار شد.که در این مراسم اقشار مختلف مردم و و خانواده های معظم شهدا و جانبازان این روستا ومسئولین شهرستان میبد وبخش ندوشن حضور داشتند.
در این مراسم سردار فرهنگ دوست با بیان اینکه شهدا سرمایه‌های عظیم کشور هستند، اظهار کرد: برپایی یادواره‌های شهدا مجلس عزت و اقتدار ما است.
وی با اشاره به اینکه رهبری رکن اصلی موفقیت‌های اسلامی است، گفت: بیداری اسلامی بدون پشتوانه رهبری کارساز نیست.ثبات و بقای جمهوری اسلامی ناشی از پایمردی و ایثار شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی است.
وی با اشاره به دوران سخت جنگ تحمیلی و حمله‌های شدید شرق و غرب علیه ایران خاطرنشان: ایثار شهدا و رهبری قاطعانه بنیانگذار جمهوری اسلامی موجب پیروزی ایران در این جنگ نظامی را فراهم کرد.
فرهنگ دوست افزود: اکنون رسالت امام راحل بر دوش مقام معظم رهبری است و شهدا مجاهدانی با بصیرت بودند که در پرتو ولایت راه نجات و پیروزی را برای ایران به ارمغان آوردند.
وی به ترفندهای مختلف سخت و نرم آمریکا علیه ایران اشاره کرد و متذکر شد: دولتمردان آمریکایی زمانی که متوجه روحیه شهادت‌طلبی ایرانیان شدند مذاکره را به جنگ نظامی ترجیح دادند.وی تهدیدهای دشمنان را فرصتی برای شکوفایی ملت برشمرد و اذعان کرد: دشمنان با وجود تمام تحریم‌ها و تهدیدهای شدید اقتصادی علیه ایران همچنان ناکام مانده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا