اخبار

یادواره شهدای شهرستان بویین زهرا برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در این مراسم که جمعه شب در مسجد جامع بویین زهرا برگزار شد، گفت: برگزاری یادواره های شهدا به منزله تجدید میثاق با شهیدان و مرور شیوه زندگی آنها است و جامعه امروز به بازخوانی سبک زندگی الگوهای خود نیاز دارد تا به بی هویتی نرسد.
سردار نعمان غلامی، رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را اتکال به خدا و پیروی از ولایت فقیه دانست و افزود: دشمن در توطئه های خود علیه انقلاب اسلامی همه چیز بجز عمق نفوذ و اطاعت پذیری مردم از ولایت فقیه را محاسبه کرده بود، ولی انتظار نداشت که مردم از ولایت اینگونه پیروی کنند.
وی اظهار داشت: همه عرصه هایی که امروز ما در آن پیشرفت کرده ایم به برکت تفکر انقلابی و بسیجی و اطاعت از رهبری بوده است و دشمن از همین فرهنگ در هراس است و با حمله به آن جنگ فرهنگی به راه انداخته است.
سردار غلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی امروز الگوی ایستادگی در برابر زورگویان شده است ابراز داشت: امروز ما می بینیم که ایده انقلاب اسلامی به سایر کشورها صادر شده است و هسته های حزب الله در کشورهایی مانند سوریه، عراق، لبنان، یمن در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند.
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد: مسیر عزت و سربلندی که شهدا برای ما به ارمغان آورده اند باید حفظ شود و باید به سدی برای مقابله با نفوذ دشمن تبدیل شود و وظیفه ماست که با هوشیاری جلوی دشمن بایستیم و مانع نفوذ بیگانگان به این کشور شویم.
شهرستان بویین زهرا در ۵۵ کیلومتری جنوب استان قزوین واقع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا