اخبار

یادواره شهدای روستای «سربالا» تربت حیدریه برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ یادواره ۸ شهید والامقام روستای سربالا با حضور حسینعلی زاده رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران، مسئولان ادارات و نهادها، فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده هاي شهدا و ايثارگران تربت حیدریه در محل حسينيه روستاي سربالا این شهرستان برگزار شد.
در این یادواره که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه برگزار شد، خسروي از راويان هشت سال دفاع مقدس در سخناني، هشت سال دفاع مقدس را يادآور رشادتهاي دليرمردان ايران اسلامي در برابر كفر و الحاد جهاني توصيف و تصریح کرد: شهدا مظهر اقتدار، عزت و عظمت جمهوري اسلامي ايران هستند. ادامه دهندگان راه شهدا بايد همان سلوك و روش شهدا را مد نظر داشته باشند و خدمات و زحمات خود را در جهت الهي سوق دهند.
راوی هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: آل سعود براي خشنودي اربابان غربي خود بار ديگر جنايت بزرگي را مرتكب شد و يكي از مبلغان فرهنگ علوي و زبان گوياي اسلام ناب اهل بيت(ع) را به شهادت رساند تا مزدوري و خوش خدمتي خود را به جبهه كفر و استكبار به اثبات برساند.
پايان بخش این یادواره تجليل و تكريم از خانواده هاي ۸ شهید والامقام روستای سربالا بود.
لازم به ذکر است شهیدان محمد امین ناصری پور، علی اکبر سلیمانی، رمضان عباس‌آبادی، علیرضا کاملی، علی غلامی، محمد غلامی، ناصر سنگل‌آبادی و علی سلیمانی ۸ شهید روستای سربالای تربت حیدریه را تشکیل می‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا