یادواره شهدای روحانی در قزوین برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای روحانی استان قزوین با حضور جمعی از طلاب و نمایندگان مردم قزوین در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی صبح امروز در سالن شهید مطهری سپاه صاحب الامر قزوین برگزار شد.
در این مراسم آیت‌الله علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه حماسه ماندگار روحانیون در دفاع مقدس بی بدیل بود اظهار داشت: رزمندگان دلاور وشجاع ما با روحیه مثال زدنی بالا در کنار روحانیت توانستند از این خاک مقدس جانانه دفاع کرده تا نگذارند وجبی از این خاک مقدس در تصرف دشمن بعث قرار گیرد.
وی افزود: در جبهه‌های حق علیه باطل همه اقشار و حتی دانش آموزان شهید ما نیز در راه این نظام جان عزیز خودشان را در طبق اخلاص گذاشتند تا قطره قطره خون پاکشان هزینه این انقلاب اسلامی شود.
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: روحانیت در کنار دیگر رزمندگان علاوه بر اینکه به بیان مسائل دینی وتبلیغی می‌پرداخت در بیشتر عملیات‌های مهم نیز نقش اثرگذاری داشت.
امام جمعه تاکستان به نقش مهم رسانه‌ها در ترویج ارزش‌های والای شهدا در جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: باید رسانه‌ها وهمه مسئولان و دست‌اندرکاران، ارزش‌ها و فداکاری‌های رزمندگان به ویژه روحانیت را در جامعه اسلامی و نسل نوجوان وجوان ترویج وگسترش دهند.
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت هوشیاری در مقابل انواع توطئه‌های دشمنان بیان کرد: آمریکای جنایتکار و دیگر سران استکبار جهانی در تلاش هستند که با انواع توطئه‌ها ونقشه‌های فرهنگی این ملت بصیر را تضعیف کنند که خوشبختانه در بعد از انقلاب اسلامی تمام اهداف شوم آنها نقش بر آب شده است.
در این مراسم آیت الله اسلامی از مدیریت حوزه علمیه قزوین وسازمان بسیج طلاب وروحانیون استان از برگزاری یادواره شهدای روحانیت و تجلیل از خانواده معظم شهدای روحانی قدردانی کرد.
* تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا