یادواره شهدای دانش آموز چهاردانگه برگزار شد

تا شهدا؛ همزمان با هفته بسیج دانش آموزی یادواره شهدای دانش آموز شهرستان چهاردانگه  در مدرسه شاهد شهداي گمنام این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام  والمسلمین علی محمد گلوردی امام جمعه چهاردانگه در این مراسم ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت دانش آموز شهید، حسین فهمیده گفت: الگوی نوجوانان حضرت قاسم ابن الحسن است و  در عصر حاضر این شهید ۱۳ ساله بزرگوار الگوی نوجوانان ماست.
وی در ادامه گفت: در زمان حال دشمن توجه زیادی به قشر نوجوان ما در جداسازی این قشر از شهدا و انقلاب دارد و تمام تلاش خود را میکند تا ملت ما را نسبت به هم بی تفاوت کند.
گل.ردی در ادامه افزود: ما با انجام کارهایی می­توانیم عملکرد دشمن را کم رنگ و بلکه خنثی کنیم از جمله آنها نماز اول وقت خواندن است، همچنین شرکت در مراسمات مذهبی و علی الخصوص عزاداری های سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین است، از دیگر عوامل، توجه جدی به بحث درس خواندن و پیشرفت علمی است که شایسته است شما سنگربانان علم و دانش در این مسیر همت فراوان کنید.
وی ادامه داد: دشمن با توجه به وضعیت جوانان و نوجوانان ما ۳۰ سال است که حرف از حمله میزند ولی جرات حمله به کشور ما را ندارد و لذا تلاشها و فکر خود را در هجوم فرنگی و معنوی در دل نوجوانان و جوانان ما دارد که باید سخت هوشیار باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا