اخبار

یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی در گناوه برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ امام جمعه موقت گناوه در آیین یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی این شهرستان گفت: برپایی یادواره ارزشمند که دانش آموزان نوجوان در آن حضور دارند نقش به سزایی در ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه ایفا می کند.
حجت الاسلام محمود اسدی افزود:شهدای دانش آموز دفاع مقدس اگرچه سن کمی داشتند و در دوران تحصیل و رشد ونبوغ بودند اما کامل شدن خود را در سرزمینی دیدند که محل نور و مبارزه با شیطان بود.
وی اظهارکرد: دانش آموزان باید راه شهدا را ادامه دهند و به وصایای آنان بخوبی عمل کنند تا به سعادت و کامیابی برسند.
امام جمعه موقت گناوه گفت: شهدا از دانش آموزان انتظار دارند که بخوبی درس بخوانند و ایمان را در خود زنده کنند تا به رشد وتعالی برسند و به جامعه خود خدمت کنند.
وی افزود: دانش آموزان دوران دفاع مقدس همسن و سال شما بودند که با بصیرت ، شجاعت ولایت پذیری و عشق به امام و رهبرخود از میهن و انقلاب دفاع و جان خودرا دراین راه نثار کردند تا هم اینک شما در آرامش وامنیت زندگی و به تحصیل بپردازید.
مدیر دبستان شاهد دکتر حسابی گناوه هم گفت: مایه مباهات و افتخار است که این آموزشگاه میزبان یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز این شهرستان است.
عباس خوش رفتار افزود: این آموزشگاه درطول سال برنامه های مهمی به مناسبت های مختلف با مشارکت پرشور دانش آموزان اجرا می کند.
وی خاطرنشان کرد: این محفل روحانی و معنوی با هماهنگی مدیریت آموزش وپرورش و همکاری سپاه و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برپا شده است.
دراین یادواره برنامه های مختلفی نظیر اجرای حاملان قرآن، سرود نگاه مهربان و همگانی ای شهدا، خاطره گویی رزمنده حاج غلامعلی ارجمند از دوران دفاع مقدس و کلیپ نمایشی مرکز آثار ونشر دفاع مقدس از اعزام دانش آموزان گناوه به جبهه و تجدید بیعت دانش آموزان این آموزشگاه با شهدا اجرا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا