یادواره شهدای دانشجوی داراب برگزار شد

مسئول بسیج دانشجویی داراب صبح امروز بر لزوم معرفی شهدای دانشجو به‌عنوان الگوی کامل دانشجوی مسلمان ولایت‌مدار به دانشجویان و جوانان تأکید کرد و اظهار داشت: تیمی متشکل از دانشجویان خبره جمع‌آوری آثار شهدای دانشجوی شهرستان داراب را پیگیری می‌کنند تا ضمن مستندسازی و ثبت خاطرات، جنبه‌های مختلف رفتاری و سبک زندگی آن‌ها در قالب‌های مختلف در دسترس نسل جوان دانشجو قرار گیرد.

یاسر برومند از تدوین زندگی‌نامه دانشجوی شهید عبدالصاحب امامی خبر داد و افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم الگوپذیری از شهدا و زنده نگه‌داشتن یاد شهدا، می‌خواهیم این اسوه‌های ماندگار را به‌عنوان یک الگو به دانشجویان معرفی کنیم تا افسران جنگ نرم در کنار کارهای علمی راه شهدا را ادامه دهند.

وی بیان داشت: با پیگیری‌های انجام‌شده، قرار است چند مدرسه و خیابان به‌نام شهدا نام‌گذاری شود تا نام این شهیدان که برای حفظ انقلاب از زندگی و موقعیت‌های عالی خود دست کشیدند و عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند جاویدتر شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های داراب اضافه کرد: در حال حاضر یکی از هنرستان‌های داراب به‌نام شهید دکتر رنجبر و یکی دیگر نیز به‌نام شهید اسلامی‌نسب نام‌گذاری شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا