یادواره شهدای انقلاب آشتیان

تا شهدا – وی تصریح کرد: همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر یادواره شهدای انقلاب در روز ۱۶ بهمن ماه در منزل شهید اصغر آقازیارتی در روستای نادرآباد و در شب ۱۷ بهمن ماه در منزل شهید ایوب شریفی در شهر آشتیان برگزار خواهد شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آشتیان گلباران قبور مطهر شهدای شهر و روستا، برگزاری یادواره شهدای اصناف و شهدای روستای بن‌چنار، برگزاری مسابقات قرآنی، ورزشی و هنری، دیدار و سرکشی از خاندان معظم شاهد و ایثارگر، به صدا در آوردن زنگ انقلاب و میثاق با شهدا در دبیرستان امام خمینی(ره)، برگزاری ایستگاه صلواتی و ارسال پیامک را از دیگر برنامه‌های این شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر اعلام کرد.
چراغعلی‌‌گل با اشاره به لزوم برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های دهه مبارک فجر گفت: مسئولان امر باید تلاش کنند ضمن برگزاری برنامه‌هایی پربار و حاوی مطالب آموزنده، نسل جدید را با وقایع و رویدادهای دوران انقلاب و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش آشنا سازند.
وی بیان کرد: دهه فجر پیروزی نور بر تاریکی‌ها و آغاز حکومت عدل الهی بر سرزمین ایران اسلامی بود که با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و با وحدت کلمه و پیروی از اسلام محقق شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آشتیان اظهار داشت: مسئولان موظف هستند نسل جدید را با آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی آشنا کنند که دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای پرداختن به این مهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا