یادواره شهدای ارتش در جیرفت برگزار شد

تا شهدا – امام جمعه جیرفت روز چهارشنبه در این یادواره گفت: خداوند در قرآن می فرماید از خدا بترسید و از غیر خدا هیچ وحشتی نداشته باشید.

حجت الاسلام رضا کرمی پور افزود: خداوند بعد از اینکه قبله را از بیت المقدس به کعبه تغییر داد فرمود نعمت را بر شما تمام کردم و از غیر خدا ترس نداشته باشید.

وی بیان کرد: خداوند در قرآن می فرماید من نعمت را با ولایت بر شما تمام کردم و امروز هم دشمن دست از کارشکنی های خود بر نمی دارد و اگر جنگ با سلاح از مرزهای ما برداشته شده اما دشمن اعتقادات ما را هدف قرار داده است.

امام جمعه جیرفت گفت: اگر ما بر ایمان و اعتقاد خود پایبند باشیم دشمن نمی تواند کاری از پیش ببرد و اگر روزی ایمان ارتش و نیروهای ما در جامعه کمرنگ شود قطعا ضربه پذیر می شود.

وی تاکید کرد: همانگونه که خداوند جایگاه ولایت را تقویت کرده است ما هم باید این جایگاه را تقویت کنیم، زیرا خداوند با امیرالمومنین (ع) دین را بر ما کامل کرد.

حجت الاسلام کرمی پور خاطرنشان کرد: اگر بر روی اعتقادات جوانان در همه پادگان ها بیشتر کار شود این افراد در جامعه اسلامی تاثیرگذار خواهند بود.

وی گفت: امروز ایمان و تقوای ما می تواند جنگ نرم دشمن را خنثی کند زیرا شهدا رفتند که ما در سنگرهای آنها که امروز شکل این سنگرها تغییر کرده بمانیم و با بصیرت افزایی دشمن را بشناسیم.

این یادواره که در سالن اجتماعات ابرار جیرفت برگزار شد با سایر برنامه های فرهنگی، خاطره گویی و مداحی همراه بود و در پایان از سوی استاندار کرمان و ارتش جمهوری اسلامی با اهدای لوح سپاس از خانواده شهید امیر سرتیپب کیانوش صباحی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا