یادواره سردار شهید عبدالله زاده در بشرویه برگزار می شود

تا شهدا:  به نقل از پیام بشرویه "رمضانعلی فرحبخش ثانی " در نشست بررسی هفته بسیج و همایش علامه بزرگ بشرویه ملاعبدالله بشروی با اشاره به فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی رحمت الله اظهار داشت: بسیج بهترین رکن نقش آفرینی در صحنه های مختلف فرهنگی، اجتماعی دفاعی، اقتصاد مقاومتی  است و تحقق منویات مقام معظم رهبری را در اولویت برنامه های کاری خود دارد.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه باتاکید بر حضور پر رنگ مسئولان و مردم در برنامه های هفته بسیج هم گفت: بسیج متعلق به تمام آحاد مردم و مسئولین است و باید برای برگزاری برنامه های باشکوه هفته بسیج از تمام ظرفیتهای ادارات و تشکل های مردمی استفاده شود.
 
 
وی از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در ایام هفته بسیج خبر داد و گفت: در این هفته حداقل ۱۲  برنامه شاخص از جمله دیدار با امام جمعه ،حضور حلقه های شجره طیبه صالحین در میعادگاه نمازجمعه و یادواره سردار شهید عبدالله زاده  و شهدای پایگاه حضرت علی برگزار می گردد.
 
 
فرحبخش افزود: در حال حاضر ۲۸ کارگاه فعال اقتصاد مقاومتی در بشرویه راه اندازی شده و بازدید از کارگاههای تولید اقتصاد مقاومتی، افتتاح سالن چند منظوره ۹ دی،  گلباران و عطرافشانی مزار شهدا و تجمع بزرگ بسیجیان در روز ۵ آذرماه از دیگر برنامه های مهم هفته بسیج در شهرستان بشرویه خواهد بود.
 
 
فرمانده سپاه بشرویه  همچنین یاداور شد : انتظار می رود مسئولین ادارات و نهادها و مردم ولایتمدار شهرستان در این برنامه حضور فعال و چشمگیری همچون گذشته داشته باشند.
 
 
وی در ادامه از برگزاری همایش بزرگ علامه فرهیخته اسلام مرحوم ملا عبدالله بشروی همزمان با روز شهرستان خبر داد و گفت: سال گذشته این همایش بزرگ با استقبال شهروندان در محل هیئت سادات الحسینی برگزار شد  و امسال نیز این همایش در بیست و نهم آبان ماه برگزار می گردد.
 
 
فرحبخش افزود: حجت الاسلام و المسلمین مهدی کرمانشاهی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه کرمانشاه  و پژوهشگر تاریخی در این همایش حضور خواهند داشت  و از کتاب زندگی نامه علامه ملا عبدالله بشروی و تصویر طراحی شده ایشان در این برنامه رونمایی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا