یادواره سردار شهید "حسین همدانی" مدافع حرم در یزد برگزار شد

تا شهدا: یادواره سردار شهید حسین همدانی مدافع حرم اهل بیت با حضور خانواده شهید همدانی، اقشار مختلف جامعه و مسئولان ارشد استان در یزد برگزار شد.

در این مراسم که همزمان با هشتمین روز از ماه محرم در مسجد حظیره برگزار شد، مداحان اهل بیت(ع) به روضه‌خوانی و مرثیه‌سرایی در مدح شهدای کربلا و شهیدان انقلاب پرداختند.
در این مراسم، وصیت‌نامه سردار شهید حسین همدانی که در سوریه و در دفاع از حرم اهل بیت(ع) به شهادت رسید، توسط فرزند وی قرائت شد.
در بخشی از وصیت نامه سردار شهید حسین همدانی که در تاریخ ۲۸ شهریور امسال نگارش شده چنین آمده است: خدای بزرگ را شکر به خاطر نعمت برخورداری از ولایت و ولایت امیرالمومنین علی (ع)، مگر میتوان از نعمت بزرگی که خدای مهربان به ما داده برآییم.
در ادامه این وصیت نامه که توسط فرزند شهید همدانی قرائت شد، آمده است: فرزندانم را سفارش می‌کنم و تأکید بر حفظ ارزش‌های اسلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی، که با حفظ ارزش‌هایش می‌توانند تأثیرگذار، مدل و الگو باشند.
در این مراسم همچنین با قرائت آیاتی از قرآن کریم، یاد و خاطره جانباختگان یزدی حادثه منا "محمدرضا کارگر" و "مهدی درستکار" و همچنین یاد و خاطره قاری برجسته قرآن کریم استاد حاج "حسن دانش" که مظلومانه جان خود را در فاجعه منا از دست دادند، گرامی داشته شد.
*تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا