یادواره‌ی ۸۲۴ شهید دارالشهدای آران و بیدگل

تا شهدا: فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل با اشاره به برگزاری یادواره‌ی ۸۲۴ شهید شهرستان آران و بیدگل گفت: این برنامه در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره‌ی شهدا و تکریم و تجلیل از خانواده‌های محترم شهدا برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رتبه‌ی اول ایثارگری آران و بیدگل در کشور اضافه کرد: اجرای چنین برنامه‌هایی می‌تواند جوانان شهرستان را با اسوه‌های ایثار و شهادت آشنا کند و روحیه‌ی شهادت‌طلبی و پای‌بندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی را زنده نگه دارد.
سروان ابوالفضل حسین دوست در مورد زمان برگزاری یادواره نیز عنوان کرد: این برنامه روز شنبه ۱۸ مهرماه پس از نماز عشا در آستان مقدس حضرت محمدهلال(ع) با حضور خانواده‌های شهدا برگزار خواهد شد.
وی در مورد برنامه‌های یادواره خاطرنشان کرد: در این مراسم حجت‌الاسلام سید حسین مومنی و مجتبی رمضانی به منظور سخنرانی و مرثیه‌خوانی دعوت شده‌اند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) با بیان این که چنین برنامه‌ای در سال‌های گذشته نیز برگزار می‌شد افزود: قرار شده است که برگزاری این یادواره هر سال به صورت دوره‌ای به میزبانی یکی از حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان برگزار شود.
سروان حسین دوست حضور نیروهای مردمی و بسیجیان را در این برنامه، به عنوان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن دانست و ادامه داد: اکثر کسانی که تبلیغات و فعالیت‌های اجرایی کار را بر عهده دارند، جوانانی هستند که به صورت خودجوش وارد عمل شده‌اند.
وی هم‌چنین به برپایی نمایشگاهی در حاشیه‌ی برگزاری یادواره اشاره کرد و بیان داشت: در این نمایشگاه که از روز پنجشنبه در پارکینگ جنوبی آستان برپا می‌شود عکس‌هایی از شهدای شهرستان و برخی مناطق عملیاتی، همراه با شبیه‌سازی بخشی از مناطق جنگی به نمایش گذاشته خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا