اخبار

گلزار شهدا مهمترین پایگاه فرهنگی درجهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش تا شهدا؛ کریم رسولی افزود: مردم ومسئولان به یک اندازه درقبال شهدا مسئول هستند و همه باید درجهت ماندگاری یاد و نام شهدا بکوشیم.
رئیس بنیاد محلات ادامه داد: گلزارشهداء محل مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و بااستفاده از این مکان معنوی می‎توان با ارائه وصایا و زندگی‎نامه شهداء عموم مردم و بخصوص جوانان را با اهداف و آرمان شهدا آشنا کنیم.
معاون فرماندار محلات نیز ضمن تاکید بر لزوم توجه جدی به گلزار مطهر شهدا اظهار کرد: ملت ایران اسلامی درقبال ایثار و از خود گذشتگی شهیدان سرافراز، دِین بزرگی به گردن دارند.
علی‌اصغر محمدامینی افزود: شهیدان زنده و ناظر بر رفتار ما هستند این ما هستیم که به آنها نیاز داریم و باید از تمام آثار و نشانه‌هایشان درحوزه فرهنگی و عمرانی برای نسل آینده حفظ و نگهداری کنیم.
در این جلسه مصوب شد جهت حفظ و حراست بهتر، گلزارهای ساماندهی شده تحویل شهرداری و دهیاری‌ها شود.
گفتنی است کارگروه ساماندهی گلزار شهدای محلات روز یکشنبه مورخ ۱۵ آذرماه ۹۴، باحضور کریم رسولی رئیس بنیاد، علی‌اصغر محمدامینی معاون فرماندار، وحید براتی‌زاده بخشدار مرکزی، رحمان حبیبی شورای روستای عیسی‌آباد، منا آقابابائی دهیار روستای عیسی‌آباد، یاسر نباتی نماینده اداره برق و بهمن بسحاق کارشناس گلزار بنیاد محلات درفرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا