گلزار شهدای خرم‌آباد توسط خبرنگاران رسانه‌های گروهی لرستان غبارروبی شد

تا شهدا – طی مراسمی عصر امروز با حضور مراد روشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گلزار شهدای خرم‌آباد توسط خبرنگاران رسانه‌های گروهی لرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.

در این مراسم مراد روشنی به ۲۲ اسفند روز شهید و برنامه‌های بنیاد شهید به همین مناسبت اشاره کرد و عنوان داشت: روز پنجشنبه همین هفته برنامه تجدیدمیثاق با شهدا را داریم و با هماهنگی‌های انجام شده، مزار شهدا با بالگرد گلباران می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران لرستان افزود: امسال بیش از هفت هزار دیدار با خانواده‌های شهدا توسط علماء و مسئولان و مدیران استان انجام شده است و در روز شهید نیز هر یک از اعضای شورای اداری استان با پنج خانواده شهید دیدار می‌کنند.

روشنی با اشاره به برگزاری همایش خانوادگی تحت عنوان میثاق با شهیدان در روز جمعه یادآور شد: ۵۹۹ گلزار شهدا در سطح استان وجود دارد که ۲۷۵ گلزار تاکنون ساماندهی شده است که برای ساماندهی سایر گلزارها به پنج میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است و در سال ۹۳ توانسته‌ایم مزار ۳۱۶ شهید والامقام را ساماندهی کنیم که مورد استقبال خانواده شهدا قرار گرفته است.

این مسئول ضمن اشاره به پرداخت مطالبات ایثارگران از سال ۷۴ تا ۹۰ بیان کرد: بیش از ۸۰۰ شغل توسط بنیاد شهید لرستان ایجاد شده و با پرداخت تسهیلات در مجموع یک‌هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی با مشارکت بنیاد شهید برای فرزندان شهدا و ایثارگران ایجاد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا