اخبار

گلزار شهدا، میراث گرانبهای دفاع مقدس هستند

به گزارش تا شهدا؛ بهرام آشنا ضمن اشاره به فرمايش حضرت امام خميني(ره) كه «همين تربت پاك شهيدان است كه تا قيامت مزرا عاشقان و عارفان و دارالشفاي آزادگان خواهد بود»، گفت: ماندگارسازي گلزار شهدا به عنوان ميراث گرانبهاي دوران دفاع مقدس از اقداماتی است که بنیاد در انجام آن همه تلاش خود را انجام می‎دهد.
رئیس بنیاد دلیجان ضمن قرائت مفاد تصويب نامه هيات وزيران درخصوص وظايف دستگاه‌هاي اجرايي جهت رفع مشكلات گلزارها در راستاي اهداف تشكيل كارگروه گلزارهاي شهرستان، افزود: بنياد شهيد و امور ايثارگران تمام تلاش خود را جهت فراهم نمودن بستر مناسب جهت شروع عمليات ساماندهي گلزارها انجام خواهد داد.
وی از همه مسولان دلسوز كه در راستاي حفظ فرهنگ ايثار و شهادت بازوهاي كمكي براي بنياد بوده‌اند تشكر و قدرداني كرد.
معاون فرماندار دليجان نیز از همه ادارات خواست تا پايان سال نسبت به انجام امور محوله اقدام کنند.
مسعود صفري در ادامه ضمن تشكر از عباس فاضلي رئيس اداره آب و فاضلاب شهرستان در خصوص آبرساني به گلزار شهداي شهر دليجان، تأكيد كرد: همه‌ ما تنها با انجام وظايف محوله، دين خود را به شهدا ادا خواهيم كرد.
محمدرضا رودي بخشدار این شهرستان نيز ضمن اشاره به پيشرفت‌هاي خوبي كه در سال‌هاي اخير در عمليات ساماندهي گلزارهاي شهرستان شده است، ابراز اميدواري كرد: گلزار روستاهايي كه در اماكن مذهبي قرار گرفته‌اند مانند گلزار روستاي بيجگان و گلزار روستاي مهدي‌آباد نيز به همت اداره اوقاف هرچه سريعتر ساماندهي شوند.
همچنین محمود مرادي شهردار شهر نراق ضمن اشاره به تعامل مثبت و قوي شكل گرفته بين بنياد شهيد و امور ايثارگران دليجان و شهرداري شهر نراق اقدامات انجام شده جهت ساماندهي گلزار شهر نراق را در سال گذشته بسيار مناسب دانست و نتيجه آن را رضايت و خشنودي مردم شهر نراق و بخصوص ايثارگران این شهر دانست.
گفتنی است دومین جلسه کارگروه گلزارهای شهرستان دلیجان يكشنبه ششم دي ۹۴ باحضور اعضاء كارگروه در ساختمان فرمانداري دلیجان برگزار شد و در اين جلسه مقرر شد اداره راه و شهرسازي، اداره گاز و اداره اوقاف شهرستان دليجان ظرف مدت یک ماه، نسبت به تعهدات خود كه در جلسه مورد تصويب واقع شده، اقدام و نتيجه اقدامات را در جلسه آتي كارگروه اعلام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا