اخبار

گلباران مزارشهدای امام زاده حسن (ع) شهرستان بهارستان آغاز شد

به گزارش تا شهدا؛ در نخستین لحظات آغازین مراسم پاسداشت مقام «ایثار و شهادت » و تکریم ۴۰۰ خانواده شهید، جانباز و آزاده شهرستان بهارستان نادر نصیری  به همراه مدیران دستگاههای اجرایی با حضور در محل گلزار شهدا ، با اهدای شاخه های گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدای دوران انقلاب و دیگر عرصه های مختلف ادای احترام کردند.
نصیری  در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگاران گفت: استقلال و پیشرفت های کشور حاصل خون شهدا و ایثارگران است و همه ملت ایران به ویژه مسئولان در هر رده ای پیرو راه شهدا هستند.
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران افزود: برنامه های امروز  را با میثاق با شهدا آغاز می کنیم و در این مکان اعلام می کنیم که تلاش خواهیم کرد که پاسدار و حافظ خون شهدا باشیم.
نصیری  گفت: پیشرفت ها و دستاوردهای کشور و استقلال ایران اسلامی ثمره خون شهدا و رشادت های ایثارگران است که از همه هستی خود گذشتند.
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران را در این آیین ، فرماندار بهارستان  و جمعی از مدیران کل اداره ها و فرماندهان نظامی و انتظامی همراهی می کردند.
برگزاری آیین نمادین گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب و  دیگر برنامه های ویژه دهه فجر از جمله مراسمات این روز است.
گفتنی است از حدود ۳۲ هزار شهید شهرستانهای استان تعداد ۲۵۰ شهید بهارستان مربوط به دوران پیروزی انقلاب اسلامی است که ۲۳شهید آن در گلزار شهدای امام زاده حسن (ع) بهارستان آرمیده اند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا